O nás

 
 
 
 

O nás

CSI Lifecycle je lídrem v oblasti likvidace IT zařízení.

Jako součást celosvětové skupiny CSI organizujeme likvidaci výpočetní techniky i pro naší mateřskou společnost CSI Leasing, což zahrnuje zpracovávání tisíců IT zařízení každý měsíc. Zabezpečujeme spolehlivou a bezpečnou likvidaci počítačů po skončení leasingu pro velké nadnárodní společnosti stejně tak i pro lokální, vládní a vzdělávací instituce.

Nabízíme celou řadu služeb včetně shromažďování, auditu, remarketingu, sanitizace dat a recyklace OEEZ.

Stejně jako v České republice poskytujeme služby i klientům se sídlem na Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rakousku, Německu, Španělsku a mnohých dalších evropských zemích.

Zobrazuje sa DDRV Outside (2).JPGZobrazuje sa CSI Lifecycle.JPG

EPC, Inc.

EPC je pobočkou CSI v Severní Americe a působí na tomto trhu už více než 25 let. Společnost je jedním z lídrů na trhu v této časti světa v oblasti sanitizace dat a likvidace IT zařízení. EPC byla založena roku 1984 a od roku 1998 je ve výhradním vlastnictví CSI.

Pokud se chcete dozvědět více, navštivte prosím webovou stránku EPC.

 

CSI Leasing

Společnost CSI Leasing byla založena roku 1972 a je součástí IT průmyslu už více než 40 let. Dnes je CSI Leasing jednou z největších nezávislých IT leasingových společností na světe a působí v 37 zemích napříč Severní a Jižní Amerikou, Evropou a Asií.