Recyklace IT

 
 
 
 

Recyklace IT

Naší největší předností je schopnost zhodnotit Vaší přebytečnou výpočetní techniku a zároveň Vás dokážeme oprostit od problémů spojených s likvidací IT.

Organizace investují mnoho času a energie do procesů spojených s nákupem IT zařízení, ale potom často přemýšlejí jak se zbavit starých počítačů a jiných IT zařízení, které už dále nepotřebují. Často je výjimkou, že by měli vypracované plány na likvidaci IT, přestože je to důležitou součástí životního cyklu. Zvládnutí řízení tohoto procesu si vyžaduje zodpovědné odborné znalosti, kterými mnohé firmy nedisponují. Hledání zkratek při likvidaci starých zařízení není řešení a z dlouhodobého hlediska může představovat výrazné zvýšení nákladů a rizik. To je důvod, proč si myslíme, že by do celého procesu měli být zapojeni hlavně odborníci.

V CSI Lifecycle máme více než 25 leté zkušenosti v poskytování řešení pro likvidaci použitých počítačů a jiných IT zařízení a hlavně vše vyřídíme za Vás.

Odběr Vaší nepotřebné výpočetní techniky zabezpečí náš odborně vyškolený personál, který při tom využívá specializovaná vozidla a zodpovědné balící řešení. Vyzvedneme zařízení v dohodnutém čase, klidně mimo pracovní hodiny, a z jakéhokoliv místa v rámci Evropy. Vozidla, která používáme, jsou plně vybavena náležitými balícími materiály, aby byla zajištěná bezpečná přeprava a zabránilo se tak poškození citlivé výpočetní techniky.

Po skončení auditu a sanitizace dat dostanete podrobný report veškerých zařízení. Po jeho skončení přichází na řadu další prodej zařízení na sekundárním trhu, což považujeme za  nejlepší formu recyklace. Výpočetní technika, která už není vhodná na další použití, je bezpečně zneškodněná prostřednictvím našich partnerů v souladu s evropskou normou WEEE.

Zauditované zařízení, které má nějakou zůstatkovou tržní hodnotu, od Vás odkoupíme a tím necháme pracovat zastaralou výpočetní techniku ve Váš prospěch. Disponujeme personálem, který má potřebné znalosti a zkušenosti v obchodování s notebooky, stolními počítači, TFT a LCD monitory, servery, tiskárnami, síťovými zařízeními, telefony, EPOS/POS (Point of Sale) zařízeními a mnohými dalšími. S dlouholetou tradicí v oblasti likvidace výpočetní techniky, remarketingu a makléřskými službami Vám můžeme zaručit férovou náhradu za Vaše vyřazené IT zařízení při současném poskytnutí prvotřídních služeb spojených s likvidací IT.

 

Proč nepožádat CSI Lifecycle Europe o cenovou nabídku na likvidaci Vašeho starého IT zařízení?